سیمر

44 کالا

 • سینک استیل توکار کد S163 سیمر

  سینک استیل توکار کد S163 سیمر

  ۳,۰۱۷,۰۰۰ تومان
  سینک سیمر از پرکاربردی ترین محصولات در سبد کالایی این شرکت است و در مدل استیل و شیشه ای با کارکرد توکار،زیر کورین تولید شده است. سینک سیمر مدل S163 با کارکرد توکار همراه با ضخامت ورق 0/8 میلیمتری دارای دو لگن با عمق 20 سانتیمتر در ابعاد 50*120 سانتیمتر می باشد. این سینک دارای اکسسری های بست و زیر آب و سیفون، نوار آب بندی است.
 • سینک شیشه ای کد SG120U سیمر

  سینک شیشه ای کد SG120U سیمر

  ۵,۴۱۴,۰۰۰ تومان
  سینک سیمر از پرکاربردی ترین محصولات در سبد کالایی این شرکت است و در مدل استیل و شیشه ای با کارکرد توکار،زیر کورین تولید شده است. سینک سیمر مدل SG120U با کارکرد توکار همراه با ضخامت ورق 0/8 میلیمتری دارای دو لگن با عمق 20 سانتیمتر در ابعاد 52*116 سانتیمتر می باشد. این سینک دارای اکسسری های بست و زیر آب و سیفون، نوار آب بندی است.
 • سینک استیل زیر کورین کد 410 سیمر

  سینک استیل زیر کورین کد 410 سیمر

  تماس بگیرید
  سینک سیمر از پرکاربردی ترین محصولات در سبد کالایی این شرکت است و در مدل استیل و شیشه ای با کارکرد توکار،زیر کورین تولید شده است. سینک سیمر مدل 410 با کارکرد زیر کورین همراه با ضخامت ورق یک میلیمتری دارای یک لگن با عمق 21 سانتیمتر در ابعاد 34*40 سانتیمتر می باشد. این سینک دارای اکسسری های بست و زیر آب و سیفون، نوار آب بندی است.
 • سینک استیل زیر کورین کد 400 سیمر

  سینک استیل زیر کورین کد 400 سیمر

  تماس بگیرید
  سینک سیمر از پرکاربردی ترین محصولات در سبد کالایی این شرکت است و در مدل استیل و شیشه ای با کارکرد توکار،زیر کورین تولید شده است. سینک سیمر مدل 400 با کارکرد زیر کورین همراه با ضخامت ورق یک میلیمتری دارای یک لگن با عمق 21 سانتیمتر در ابعاد 40*40 سانتیمتر می باشد. این سینک دارای اکسسری های بست و زیر آب و سیفون، نوار آب بندی است.
 • سینک شیشه ای کد SG120B سیمر

  سینک شیشه ای کد SG120B سیمر

  تماس بگیرید
  سینک سیمر از پرکاربردی ترین محصولات در سبد کالایی این شرکت است و در مدل استیل و شیشه ای با کارکرد توکار،زیر کورین تولید شده است. سینک سیمر مدل SG120B با کارکرد توکار همراه با ضخامت ورق 0/8 میلیمتری دارای دو لگن با عمق 20 سانتیمتر در ابعاد 52*116 سانتیمتر می باشد. این سینک دارای اکسسری های بست و زیر آب و سیفون، نوار آب بندی است.
 • سینک استیل توکار کد S161 سیمر

  سینک استیل توکار کد S161 سیمر

  ۳,۰۱۷,۰۰۰ تومان
  سینک سیمر از پرکاربردی ترین محصولات در سبد کالایی این شرکت است و در مدل استیل و شیشه ای با کارکرد توکار،زیر کورین تولید شده است. سینک سیمر مدل S161 با کارکرد توکار همراه با ضخامت ورق 0/8 میلیمتری دارای دو لگن با عمق 20 سانتیمتر در ابعاد 50*120 سانتیمتر می باشد. این سینک دارای اکسسری های بست و زیر آب و سیفون، نوار آب بندی است.
 • سینک استیل توکار کد S164 سیمر

  سینک استیل توکار کد S164 سیمر

  تماس بگیرید
  سینک سیمر از پرکاربردی ترین محصولات در سبد کالایی این شرکت است و در مدل استیل و شیشه ای با کارکرد توکار،زیر کورین تولید شده است. سینک سیمر مدل S164 با کارکرد توکار همراه با ضخامت ورق 0/8 میلیمتری دارای دو لگن با عمق 20 سانتیمتر در ابعاد 50*116 سانتیمتر می باشد. این سینک دارای اکسسری های بست و زیر آب و سیفون، نوار آب بندی است.
 • سینک استیل توکار کد S162 سیمر

  سینک استیل توکار کد S162 سیمر

  ۳,۰۱۷,۰۰۰ تومان
  سینک سیمر از پرکاربردی ترین محصولات در سبد کالایی این شرکت است و در مدل استیل و شیشه ای با کارکرد توکار،زیر کورین تولید شده است. سینک سیمر مدل S162 با کارکرد توکار همراه با ضخامت ورق 0/8 میلیمتری دارای دو لگن با عمق 20 سانتیمتر در ابعاد 50*120 سانتیمتر می باشد. این سینک دارای اکسسری های بست و زیر آب و سیفون، نوار آب بندی است.
 • فر توکار گاز و برقی سیمر مدل F612 ultra

  فر توکار گاز و برقی سیمر مدل F612 ultra

  ۷,۶۶۷,۰۰۰ تومان
  فر F612 ultra برقی سیمر از زیباترین و جدیدترین محصولات این شرکت می باشد که دارای 4 المنت و گریل بوده و همچنین از پنل تنظیمات ولومی بهره می برد. این فر دارای شیشه دو جداره،موتور جوجه گردان، ولوم سربی، دستگیره آلومینیوم و قفل کودک می باشد. این فر دارای سینی لعابی،شلف استیک پر و همچنین شیشه بدنه آن از جنس سکوریت و مقاوم در برابر ضربه و حرارت است.
 • فر توکار گاز و برقی سیمر مدل F610

  فر توکار گاز و برقی سیمر مدل F610

  ۷,۰۶۵,۰۰۰ تومان
  فر F610 برقی سیمر از زیباترین و جدیدترین محصولات این شرکت می باشد که دارای 4 المنت و گریل بوده و همچنین از پنل تنظیمات ولومی بهره می برد. این فر دارای شیشه دو جداره،موتور جوجه گردان، ولوم سربی، دستگیره آلومینیوم و قفل کودک می باشد. این فر دارای سینی لعابی،شلف استیک پر و همچنین شیشه بدنه آن از جنس سکوریت و مقاوم در برابر ضربه و حرارت است.
 • فر توکار گاز و برقی سیمر مدل F615

  فر توکار گاز و برقی سیمر مدل F615

  ۷,۳۰۷,۰۰۰ تومان
  فر F615 برقی سیمر از زیباترین و جدیدترین محصولات این شرکت می باشد که دارای 4 المنت و گریل بوده و همچنین از پنل تنظیمات ولومی بهره می برد. این فر دارای شیشه دو جداره،موتور جوجه گردان، ولوم سربی، دستگیره آلومینیوم و قفل کودک می باشد. این فر دارای سینی لعابی،شلف استیک پر و همچنین شیشه بدنه آن از جنس سکوریت و مقاوم در برابر ضربه و حرارت است.
 • فر توکار برقی سیمر مدل F608

  فر توکار برقی سیمر مدل F608

  تماس بگیرید
  فر F608 برقی سیمر از زیباترین و جدیدترین محصولات این شرکت می باشد که دارای 4 المنت و گریل بوده و همچنین از پنل تنظیمات لمسی بهره می برد. این فر دارای شیشه دو جداره،موتور جوجه گردان، 11 برنامه پخت اتوماتیک، دستگیره آلومینیوم و قفل کودک می باشد. این فر دارای سینی لعابی،شلف استیک پر و همچنین شیشه بدنه آن از جنس سکوریت و مقاوم در برابر ضربه و حرارت…