معرفی پرفروش ترین توالت فرنگی گلسار

نویسنده : kowsarweb
تاریخ انتشار : 9 آذر 1400
زمان مطالعه : 5 دقیقه
دیدگاه: 2

معرفی برند گلسار فارس

گلسار فارس نامی مطرح و سرآمد در تولید محصولات چینی بهداشتی است که آغازش به سال 1363 بر میگردد و بهره برداری اش به سال 1372. این واحد تولیدی هم اکنون با تولید 17 هزار تن محصول از بزرگترین تولیدکنندگان این حوزه بوده و محصولات خود را علاوه بر مصرف داخلی به کشورهای خارجی نیز صادر می کند.

این کمپانی با بهره مندی از مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا، دانش مهندسین و فناوری های به روز و البته رقابت با محصولات خارجی حضوری موثر و کارآمد داشته و همواره پیشرو بوده است.

محصولات گلسار فارس

گلسار در حال حاضر دارای بیشترین تنوع در سبد کالایی خود بوده و تامین کننده اصلی تجهیزات سرویس بهداشتی در کشور محسوب می گردد. محصولات این شرکت شامل موارد زیر می باشد.

 1. توالت فرنگی» توالت فرنگی از استراتژی ترین و برجسته ترین محصولات گلسار بوده که کیفیت، نوآوری، طراحی و تنوع از معیارهای مهم این محصول به حساب می آید.فرنگی گلسار در حال حاضر دارای مدل های زمینی، مونوبلاک، دو تکه، و دیواری یا وال هنگ می باشد.
 2. بیده» این محصول به نوعی در دسته توالت فرنگی قرار داشته با تفاوت که دارای شیر بیده یا داخلی کاسه توالت فرنگی بوده که به صورت خودشور معرفی می شود.
 3. توالت زمینی» توالت های زمینی که پرفروش ترین و پرمصرف ترین محصول گلسار به حساب می آید در رده بهترین توالت زمینی ایرانی به حساب می آید. این محصول با تنوع، کارایی، کیفیت لعاب و تناسب گیری علاوه بر مصرف داخلی به سایر کشورهای حوزه خلیج فارس نیز صادر می گردد.
 4. کاسه روکابینتی» روکابینتی ها از لوکس ترین محصولات شرکت بوده و از کیفیت و تنوع خوبی برخوردار است این دسته شامل روشویی های پایه دار نیز خواهد شد.
 5. زیر دوشی» زیردوشی نیز از دیگر محصولات گلسار بوده که کاربردش برای حمام بوده و روی آن اتاق دوش یا دور دوشی نصب می گردد.

ویژگی های مهم توالت فرنگی گلسار

بدنه سرامیکی استاندارد» ساختار توالت فرنگی را بدنه سرامیکی آن تشکیل می دهد که عموم آن را با چینی می شناسند. بدنه فرنگی های گلسار با گذراندن آزمون های کیفی متفاوت و اخذ گواهینامه های استاندارد از جمله ویژگی های بارز این برند به حساب می آید.

پوشش لعاب آنتی باکتریال و ضد جرم» پوشش تمام سفید با فناوری آنتی باکتریال باعث می شود تا علاوه بر زیبایی از بروز هر گونه جرم و کثیفی بر روی محصول جلوگیری به عمل آید و همچنین در نظافت کردن توالت فرنگی سهولت بیشتری حاصل شود.

سیستم تخلیه فرنگی» سیستم تخلیه در توالت فرنگی های گلسار شامل شوتینگ،واش داون،آبشاری و ترنادو می باشد که بسته به مدل متفاوت است. همچنین دو مکانیزم تخلیه آب کم و زیاد باعث می شود تا در مصرف آب صرفه جویی به عمل آید.

تنوع در طراحی و مدل» فرنگی گلسار تنها برند تولید کننده توالت فرنگی است که بیشترین تنوع را در محصولات خود داشته و بسته به سلیقه مشتری محصولات خود را روانه بازار کرده است.

رعایت استانداردهای جهانی» گلسار همواره سعی کرده در بالاترین رده کیفی و استاندارد جهانی ظاهر شود. از طراحی و کیفیت تا کارایی و راندمان و قیمت همه از المان هایی است که گلسار را علاوه بر مصارف داخلی روانه بازارهای خارجی نیز کرده است.

پرفروش ترین مدل های گلسار

بررسی پرفروش ترین مدل توالت فرنگی گلسار را می بایست در رده بندی و کتگوری های مختلف ارزیابی کرد.

مدل های وال هنگ یا دیواری گلسار

فرنگی وال هنگ مدل یونیک» این محصول پرفروش ترین مدل وال هنگ گلسار بوده و دارای طراحی و کیفیت فوق العاده است.

فرنگی وال هنگ یونیک

ابعاد فرنگی وال هنگ یونیک در عرض 35، در طول 55 و در ارتفاع 33 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 22 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 22 سانتیمتر است.

فرنگی وال هنگ پلاتوس» پلاتوس دومین مدل پرفروش وال هنگ گلسار بوده و طراحی تخم مرغی آن در کنار قیمت معقول باعث شده تا توجه خریداران به آن جلب شود.

فرنگی وال هنگ پلاتوس

ابعاد فرنگی وال هنگ پلاتوس در عرض 38، در طول 54.5 و در ارتفاع 35.5 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 21.5 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 34.5 سانتیمتر است.

فرنگی وال هنگ اورلاند» اورلاند در رده سوم پرفروش ترین مدل وال هنگ گلسار است.ظاهر این محصول نیز مشابه پلاتوس تخم مرغی بوده و سهولت در استفاده باعث شده تا این محصول نیز مورد توجه خریدارن قرار گیرد.

فرنگی وال هنگ اورلاند

ابعاد فرنگی وال هنگ اورلاند در عرض 39، در طول 55 و در ارتفاع 35.5 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 23 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 34.5 سانتیمتر است.

فرنگی وال هنگ رومکس» وال هنگ رومکس از لاکچری ترین محصولات گلسار بوده و لوکس بودن و قابل رقابت بودن با برندهای خارجی باعث شده در این محصول نیز در پرفروش های گلسار فارس قرار گیرد.

فرنگی وال هنگ رومکس

ابعاد فرنگی وال هنگ روکس در عرض 34، در طول 52 و در ارتفاع 36.5 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 22 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 32.5 سانتیمتر است.

مدل های فرنگی های زمینی و اکونومی گلسار فارس

فرنگی پارمیس گلسار» این محصول رتبه صدر نشین جدول محصولات گلسار را به خود اختصاص داده و در دو مدل پارمیس و پارمیس پلاس به بازار ارائه شده است. خوش فرم بودن در کنار استاندارد بودن طراحی باعث شده تا طرفداران زیادی را داشته باشد.

فرنگی پارمیس گلسار

ابعاد توالت فرنگی پارمیس در عرض 41.5، در طول 71 و در ارتفاع 66.5 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 25 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 35 سانتیمتر است.

فرنگی الیت گلسار» الیت را به عنوان زیباترین محصول گلسار می توانید انتخاب کنید. طراحی عضلانی بدنه فرنگی که و قوس ها در پشت بدنه جلوه خیره کننده ای را رقم می زند.

توالت فرنگی الیت گلسار

ابعاد توالت فرنگی الیت در عرض 38، در طول 72 و در ارتفاع 67 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 21.5 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 38 سانتیمتر است.

فرنگی یونیک گلسار» یونیک نیز در کنار الیت از خوش فروش ترین و بهترین مدل های گلسار است که دارای طرحی فوق العاده جذاب و استاندارد می باشد.

توالت فرنگی یونیک گلسار

ابعاد توالت فرنگی یونیک در عرض 38، در طول 69 و در ارتفاع 70 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 18 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 36 سانتیمتر است.

فرنگی ویکتوریا گلسار» ویکتوریا در رده کوچکترین و مناسب ترین توالت فرنگی های گلسار به حساب می آید. همین موضوع باعث شده تا در قیمت نیز تاثیر محسوسی داشته باشد و انتخاب مناسبی برای افرادی که قصد توالت فرنگی مناسب را دارند باشد.

توالت فرنگی ویکتوریا گلسار

ابعاد توالت فرنگی ویکتوریا در عرض 39، در طول 65 و در ارتفاع 60.5 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 26 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 39 سانتیمتر است.

فرنگی لوسیا گلسار» لوسیا نیز در کنار ویکتوریا از خوش فروش ترین و مناسب ترین و ارزان ترین توالت فرنگی های گلسار می باشد. طراحی مینیمال، کارایی و راندمان مناسب و قیمت خوب باعث شده تا این محصول نیز در این سید قرار گیرد.

توالت فرنگی لوسیا گلسار

ابعاد توالت فرنگی لوسیا در عرض 35.5، در طول 64 و در ارتفاع 64 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 19 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 37 سانتیمتر است.

فرنگی آلتو گلسار» توالت فرنگی آلتو جدیدترین محصول کمپانی گلسار فارس است که در سال 1400 روانه بازار شد و مورد استقبال خوبی قرار گرفت. این مدل که طرحی مشابه با برندهای معروف توالت فرنگی دنیا همچون توتو و کوهلر داشته جایگزینی مناسب برای این برندهای مطرح معرفی می گردد.

توالت فرنگی آلتو گلسار

ابعاد توالت فرنگی آلتو در عرض 41، در طول 73.5 و در ارتفاع 75 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 26 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 39 سانتیمتر است.

فرنگی وینر گلسار» توالت فرنگی وینر نیز مشابه آلتو از محصولات جدید و تازه چینی آلات بهداشتی گلسار فارس است، که در سال 1400 روانه بازار شد. وینر را در واقع بازی زاویه ها تصور کنید. طراحی چشم نواز این محصول باعث شده تا علی رغم قیمت به مراتب بالاترش نسبت به سایر محصولات مشتریان برای خریدش تقاضا داشته باشند.

توالت فرنگی وینر گلسار

ابعاد توالت فرنگی وینر در عرض 35.5، در طول 74.5 و در ارتفاع 75.5 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 26 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 37 سانتیمتر است.

مدل های فرنگی های دو تکه یا کلاسیک گلسار

فرنگی گل آرا گلسار» گل آرا را شاید بتوان اولین در رده اولین محصولات تولید فرنگی گلسار ارائه کرد. این فرنگی که دارای بدنه ای جدا شده کاسه و فلاش تانک بوده در این دسته جزء پرفروش ها می باشد.

البته باید دقت داشت که فرنگی های دو تکه به دلیل درخواست کم در خط تولید نبوده و برای خرید می بایست به صورت سفارشی درخواست گردد.

ابعاد توالت فرنگی گل آرا در عرض 38، در طول 68.5 و در ارتفاع 82.5 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 25.5 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 32 سانتیمتر است.

فرنگی گلچین گلسار» فرنگی گلچین نیز مشابه گل آرا از با سابقه ترین تولیدات گلسار می باشد. این توالت فرنگی دو تکه با ظاهر مینیمال در این دسته قرار گرفته است. هر چند که نمی توان این دسته را درسته پرفروش های گلسار نامید.

باید دقت داشت که فرنگی های دو تکه به دلیل درخواست کم در خط تولید نبوده و برای خرید می بایست به صورت سفارشی درخواست گردد.

ابعاد توالت فرنگی گلچین در عرض 41.5، در طول 72 و در ارتفاع 77.5 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 25 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 34 سانتیمتر است.

فرنگی یاس گلسار» توالت فرنگی یاس را خوش فرم ترین فرنگی دو تکه و کلاسیک گلسار می نامند. طراحی بر روی بدنه فلاش این محصول باعث شده تا از حالت یکنواختی خارج شود و به عنوان سومین محصول در این رده معرفی شود

باید دقت داشت که فرنگی های دو تکه به دلیل درخواست کم در خط تولید نبوده و برای خرید می بایست به صورت سفارشی درخواست گردد.

ابعاد توالت فرنگی یاس در عرض 38، در طول 69.8 و در ارتفاع 81.6 سانتیمتر می باشد. همچنین فاصله آکس 25 سانت و فاصله کاسه و نشیمن این محصول 39 سانتیمتر است.

بهترین روش خرید فرنگی گلسار

خرید توالت فرنگی را به دو روش حضوری و اینترنتی می توانید تجربه کنید. از مزایایی خرید حضوری مشاهده نزدیک و ارتباط و کسب اطلاعات محصول بوده و همچنین می توانید محصول را با سایر محصولات مقایسه چشمی کنید.

البته معایبش نیز شامل عدم تکمیل بودن مدل های گلسار در یک یا چند فروشگاه، عدم اطلاعات و دانش صحیح فروشندگان، عدم اعتماد به فروگاه عرضه کننده محصول به عنوان نماینده رسمی، خرید بالاتر از قیمت عرف و پرداخت هزینه های جانبی شامل سوخت، وقت و آلودگی و مشکلات کرونا می باشد.

اگر قصد خرید توالت فرنگی به صورت حضوری را دارید خیابان فرجام، آیت کاشانی، پانزده خرداد، شیراز جنوبی و خیابان بنی هاشم تهران به عنوان بورس خرید توالت فرنگی به شما پیشنهاد می شود.

خرید اینترنتی که این روزها بیشتر مورد توجه قرار گرفته نیز دارای معایب و مزایای خودش می باشد. از مزایای این روش می توان به سرعت در خرید، مقایسه سریع و بی دردسر با سایر محصولات، کسب اطلاعات دقیق و صحیح، بهره مندی از گارانتی معتبر و همچنین گارانتی خرید مطمئن، ارسال سریع و بی دردسر به تمام نقاط ایران،و بررسی قیمت مناسب تر و البته خرید مستقیم از نمایندگی را اشاره کرد.

از معایب این روش نیز می توان به مواردی از قبیل عدم اطمینان از نمایندگی مجاز، تاخیر در زمان ارسال، عدم مشاهده محصول قبل از خرید اشاره کرد.

 1. حمیرا فلاح
  7 آبان 1400 ساعت 16:23

  زنده باد. مطلب خوب و کاملی بود که نوشته بودید

  • kowsarweb
   8 شهریور 1401 ساعت 16:23

   ممنون..